OSKMELBA prawo jazdy kraków OSKMELBA kraków
OSK MELBA
ul.Dunajewskiego 6 Kraków
12 430-07-51, 501-178-288
OSKMELBA
OSKMELBA

        Kurs TAXI Kraków

Wszystkim zainteresowanym rozpoczęcie kursu TAXI w Krakowie polecamy sprawdzenie naszej aktualnej propozycji. Oferujemy 20 godzin lekcyjnych, podczas których każdy z kursantów pozna:
  • przepisy prawne
  • zagadnienia topografii
  • wybrane zagadnienia podatkowe
  • BHP oraz kultura obsługi pasażera
  • organy kontroli, zasady postępowania
Cena kursu TAXI Kraków wynosi 420 zł. W tej cenie wliczone są materiały szkoleniowe, opieka doświadczonej kadry oraz terminy zajęć dopasowane do możliwości kursantów. Nie zwlekaj dłużej i zapisz się na kurs TAXI Kraków.

W Ośrodku Szkolenia Kierowców Melba oferujemy naszym klientom kurs taxi Kraków – zapraszamy te osoby, które chciałyby rozpocząć pracę w zawodzie taksówkarza!

U nas mogą zapisać się Państwo na profesjonalny kurs taxi w wymiarze 20 godzin, który dzięki swojemu szerokiemu zakresowi wiedzy pozwala na kompleksowe przygotowanie do pracy. Każdy kurs taxi prowadzony przez nasz Ośrodek obejmuje między innymi takie zagadnienia jak przepisy prawa, przepisy podatkowe związane z zawodem taksówkarza, przepisy BHP, informacje o organach kontrolnych i postępowaniu kontrolnym. Kurs taxi Kraków w OSK Melba kładzie nacisk na niezwykle ważny temat topografii i kultury obsługi pasażera.

Kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. W cenie kursu otrzymują Państwo potrzebne materiały szkoleniowe dla jeszcze łatwiejszej nauki. Terminy kursu możemy dopasować indywidualnie do Państwa możliwości.

Zapraszamy do zapisania się na kurs taxi Kraków – OSK Melba!
OSKMELBA prawo jazdy kraków
OSKMELBA nauka jazdy kraków
OSKMELBA kurs taxi kraków
OSKMELBA kurs Kraków
OSKMELBA Instruktor
OSKMELBA kurs taxi
OSKMELBA egzamin A
OSKMELBA egzamin B
OSKMELBA cennik
OSKMELBA kontakt
OSKMELBA galeria
OSKMELBA Kraków